Kupując w naszym sklepie masz 100% pewności bezpieczeństwa transakcji. Dbamy zarówno o twoje dane personalne ale także o szybką i bezpieczną wysyłkę zamówionego towaru. Sprzedażą internetową zajmujemy się od roku 2012 i przez te wszystkie lata doskonaliliśmy się i zdobywaliśmy nowe doświadczenie, które pozwala nam teraz na zapewnienie wysokiego poziomu obsługi sprzedażowej.

Nasze obowiązki względem naszych klientów nie kończą się jedynie na realizacji zamówienia. Zawsze chętnie pomożemy w doborze najlepszego produktu i wyjaśnimy wszystkie twoje niejasności. Każdy konsument dokonujący zakupu w naszym sklepie otrzymuje możliwość zwrotu zamówionego produktu w ciągu 15dni od daty odebrania przesyłki. Pamiętaj również, że wszystkie oferowane przez nas produkty objęte są 2 letnią ochroną posprzedażową.

Nieustannie monitorujemy i sprawdzamy produkty jakie znajdują się w naszej ofercie. Jesteśmy wdzięczni za każdą informację - pozytywną jak i negatywną, o zakupionym produkcie. Wszystkie uwagi dokładnie analizujemy i jeżeli zajdzie taka potrzeba wymieniamy towar na nowy.

Góra