PURO Crystal Cover - Etui iPhone SE / iPhone 5s / iPhone 5 (czarny)
zoom_in
  • PURO Crystal Cover - Etui iPhone SE / iPhone 5s / iPhone 5 (czarny)
keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

PURO Crystal Cover - Etui iPhone SE / iPhone 5s / iPhone 5 (czarny)

42,17 zł
block Brak w magaznie

  • Istniejemy od 2012 roku, masz pewność bezpiecznego zakupu. Istniejemy od 2012 roku, masz pewność bezpiecznego zakupu.
  • Dostawa już za 10zł ! Darmowa wysyłka dla zamówień od 250zł. Dostawa już za 10zł ! Darmowa wysyłka dla zamówień od 250zł.
  • Konsumenckie prawo zwrotu w czasie 15 dni od odbioru przesyłki. Konsumenckie prawo zwrotu w czasie 15 dni od odbioru przesyłki.

Niewiarygodnie cienkie etui do nowego iPhona 5/5s/SE wykonane z wytrzymałego i prześwitującego materiału ze specjalnym otworem na logo Apple. Etui chroni obudowę przed rysowaniem i brudzeniem się, dzięki czemu telefon jest jeszcze wygodniejszy w obsłudze. Etui Crystal Cover to znakomita propozycja dla wszystkich osób, które chcą zabezpieczyć swój telefon w prosty i funkcjonalny sposób. Użytkownik może bez przeszkód obsługiwać ekran dotykowy, podłączać ładowarkę do nowego złącza Lightning w telefonie, regulować w nim głośność, a także robić zdjęcia lub nagrywać filmy bez zdejmowania etui. Przystosowane do złącza Lightning, Super cienka konstrukcja w ogóle nie powiększa telefonu, Przezroczysty materiał nie zasłania logo Apple z tyłu obudowy, Możliwość używania wszystkich przycisków i aparatu.

· Kompatybiloność: iPhone SE / iPhone 5s / iPhone 5
67
Puro
IPC5CRYBLK

Opis

Kompatybilność
Apple iPhone 5 / 5s / 5c / SE
Kolor
czarny
Typ etui
Plecki

Może zainteresuje Cię...

Góra