Puma Soundchuck - Głośnik bezprzewodowy Bluetooth stereo z mikrofonem (szary)
zoom_in
  • Puma Soundchuck - Głośnik bezprzewodowy Bluetooth stereo z mikrofonem (szary)
  • Puma Soundchuck - Głośnik bezprzewodowy Bluetooth stereo z mikrofonem (szary)
keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Puma Soundchuck - Głośnik bezprzewodowy Bluetooth stereo z mikrofonem (szary)

298,62 zł
block Brak w magaznie

  • Istniejemy od 2012 roku, masz pewność bezpiecznego zakupu. Istniejemy od 2012 roku, masz pewność bezpiecznego zakupu.
  • Dostawa już za 10zł ! Darmowa wysyłka dla zamówień od 250zł. Dostawa już za 10zł ! Darmowa wysyłka dla zamówień od 250zł.
  • Konsumenckie prawo zwrotu w czasie 15 dni od odbioru przesyłki. Konsumenckie prawo zwrotu w czasie 15 dni od odbioru przesyłki.

Jedyny w swoim rodzaju głośnik bezprzewodowy Bluetooth wyposażony w specjalną obudowę odporną na wstrząsy i deszcz. Wbudowana bateria oraz dwukanałowy wzmacniacz stereo pozwalają na odtwarzanie muzyki w niespotykanej dotąd jakości nawet przez 6 godzin. Puma Soundchuck posiada w sumie aż 4 głośniki, których można używać również do rozmawiania przez telefon, wykorzystując w tym celu bezprzewodowe połączenie ze smartfonem Apple lub Android oraz zintegrowany mikrofon. Obie części obudowy można połączyć ze sobą przy pomocy magnetycznych zaczepów, lub używać ich w dowolnym położeniu na ziemi lub w powietrzu. Głośnik ładowany jest przez USB i można go też podłączyć do dowolnego urządzenia wyposażonego w gniazdo 3.5mm (odpowiednie kable znajdują się w zestawie).
216
Puma
PMAD6050-GRY

Opis

Kolor
szary

Może zainteresuje Cię...

Góra