Informacje o sklepie

Naszą przygodę ze sprzedażą internetową rozpoczęliśmy już w roku 2012. Od tego czasu nieustannie rozwijamy się oraz nasze portfolio, aby zaoferować najciekawsze produkty w swojej kategorii. W naszym sklepie znajdziesz najnowsze produkty, popularne trendy oraz znane bestsellery. Codziennie poszukujemy kolejnych produktów, które zasługują na Twoją uwagę, spośród wielu nieustannie pojawiających się producentów.

Każdy klient, każde zamówienie jest dla nas bardzo ważne. Za swój cel obraliśmy jak najlepsze doradztwo w wyborze produktów oraz bardzo wysoki poziom obsługi klienta. Pragniemy, aby nasz serwis pełnił dla Ciebie niezawodne źródło satysfakcji i jakości. Wartości jakie wyznajemy to: profesjonalizm, uczciwość oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Gwarantujemy pełne zadowolenie z zakupów w naszym sklepie, a w przypadku jakichkolwiek problemów lub pytań, możesz liczyć na naszą pełną pomoc. Wierzymy, że wśród oferowanych przez nas przedmiotów znajdziesz coś idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Zespół TopBuy.eu

Dane rejestrowe firmy:

SLIKO Sp. z o. o.
Chotów 24B
63-460 Nowe Skalmierzyce

NIP: 6222780450
KRS: 0000409467
REGON: 302035938

email: sklep@topbuy.eu