MIO MIVUE C330 GPS DRIVE RECORDER - WIDEOREJESTRATOR SAMOCHODOWY, 1080P, MODUŁ GPS + BAZA FOTORADARÓW Z DOŻYWOTNIĄ AKTUALIZACJĄ

7592390
7592391
7592392
7592393
7592394
7592395
7592396
7592397
7592398
7592399
7592400
7592401
7592402

Marka: Mio

341,10 PLN / szt

Powiadom o dostępności

Cechy towaru

Kod towaru
MIVUE_C330
Kod EAN
4710887988709
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
Kolor bazowy
czarny

Dostępność: Niedostępny

Stany magazynowe: 0 szt

Dokumenty

Twój świadek na drodze, wyposażony w zintegrowany moduł GPS oraz bazę fotoradarów z dożywotnią aktualizacją.

 

Zaawansowany i nowoczesny wideo rejestrator MiVue C330 z wbudowanym modułem GPS zapewnia wiarygodną dokumentację zdarzeń drogowych. Dla ułatwienia kamera samochodowa zaczyna działać zaraz po uruchomieniu silnika. MiVue C330 to rejestrator zapisujący obraz w rozdzielczości Full HD (1080p), z 30 klatkami na sekundę. To doskonała i najwyższa jakość dostępna w tej grupie urządzeń. Dzięki temu kierowca dysponuje nagraniem tego, co się wydarzyło w niespotykanej dotąd rozdzielczości i jakości.

 

Dzięki intuicyjnej aplikacji komputerowej MiVue Manager użytkownik może udostępniać swoje nagrania na Facebooku® i YouTube’ie.

 

MiVue C330 jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób, którzy chcą mieć poczucie bezpieczeństwa wynikające z użycia kamery samochodowej - własnego świadka zdarzeń drogowych.

 

Wbudowany moduł GPS śledzi trasę i parametry podróży, w tym prędkość, wysokość, długość i szerokość geograficzną oraz kierunek ruchu. Przy użyciu załączonego i darmowego oprogramowania możesz potem dokładnie prześledzić trasę podróży przy jednoczesnym odtwarzaniu materiału wideo. GPS połączony jest również z wbudowaną bazą fotoradarów, którą możesz comiesięcznie aktualizować (przez cały okres życia produktu). Rejestrator poinformuje Cię kiedy i jak wcześnie należy zwolnić, aby dostosować aktualną prędkość do ograniczeń przy których postawiono fotoradar.

 

Nowa kamerka MiVue C330 jest doskonałym połączeniem kamery samochodowej z technologią GPS, a więc dedykowana jest wszystkim osobom które chcą poczuć się bezpiecznie na drodze oraz uniknąć problemów w przypadku kolizji i innych nieprzyjemnych zdarzeń drogowych.

 

Dowód w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia – rejestratory Mio nie tylko zapisują Twoją codzienną podróż autem, ale również stworzone są do tego, aby rejestrować niepożądane zdarzenia jak np. wypadki czy złe zachowania innych kierowców. Kamera zapisze i zabezpieczy nagranie tuż przed wydarzeniem, jak i po nim.

 

Zabezpiecz się przed nieuczciwymi użytkownikami dróg. Zapis z wideo rejestratora Mio MiVue stanowić może dowód w sprawie o np. próbę wyłudzenia odszkodowania lub też ukazać, kto był prawdziwym sprawcą wypadku. Czasem, gdy nie masz świadków zdarzenia, Twoim jedynym sprzymierzeńcem może okazać się kamerka Mio MiVue.

 

Cechy produktu:

· Rozdzielczość nagrywania 1080p Full HD / 30 fps - w najnowszej technologii kompresji obrazu H.264 zapewnia najlepsze parametry nagrania i odtwarzania przy małym rozmiarze pliku.

· Szeroki kąt widzenia - 130° pozwoli spokojnie uchwycić wszystko to co dzieje się w zakresie Twojego wzroku.

· Obiektyw z przesłoną F2.0 (mniej = lepiej) - to jedna z lepszych wartości dla wideorejestratorów. Dzięki F=2.0 więcej światła dociera do obiektywu w skutek czego obraz rejestrowany przy słabych warunkach nasłonecznienia nacechowany jest bardzo dobrą jakością i wyrazistością szczegółów.

· 3 osiowy sensor przeciążeń (G-Sensor) - odpowiada za zapis takich danych jak siła przeciążenia, kierunek oraz przyspieszenie. Współpracuje z nagrywaniem nagłych zdarzeń oraz w trybie parkingowym.

· Ruchoma głowica mocująca - pozwala w łatwy i szybki sposób ustawić kamerę w pożądanym kierunku. Jej niewielkie rozmiary doskonale sprawdzają się na niewielkich i ostro skośnych szybach przednich.

· Zastosuj tryb foto - wideorejestrator może zostać użyty, gdy tylko tego chcesz jako aparat cyfrowy. Jeśli potrzebujesz nagle wykonać zdjęcie, które może potem posłużyć za dowód to kamera MiVue sprawdzi się znakomicie.

 

Specyfikacja techniczna:

· Wymiary: 62.2 x 51.2 x 37.4 mm

· Waga: 58 g

· Rozmiar i rodzaj ekranu: 2 cale w formacie 4:3

· Rozdzielczość nagrywania: Full HD 1080p / 30 fps

· Wysokiej jakość optyka: 4G + 1R

· Układ DSP: ATI8328D

· Video format: MOV (H.264)

· Obsługa kart pamięci SD o pojemności do 128 GB

· Nagrywanie dźwięku

· Nagrywanie po zmroku / noc

· Wbudowany moduł GPS

· Pozycjonowanie GPS

· Ostrzeżenia przed fotoradarami

· Alert utrzymania danej prędkości / przekroczenia

· Zdjęcia z koordynatami GPS

 

Zawartość opakowania:

· Mio MiVue C330

· Ładowarka samochodowa

· Uchwyt mocujący do szyby

· Podręcznik użytkownika

· Ulotka rejestracyjna

· Karta gwarancyjna

Opinie

Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe