zoom_in
keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Klawiatura dla graczy Fury Hurricane TKL z podświetleniem

58,81 zł
block Brak w magaznie

  • Istniejemy od 2012 roku, masz pewność bezpiecznego zakupu. Istniejemy od 2012 roku, masz pewność bezpiecznego zakupu.
  • Dostawa już za 10zł ! Darmowa wysyłka dla zamówień od 250zł. Dostawa już za 10zł ! Darmowa wysyłka dla zamówień od 250zł.
  • Konsumenckie prawo zwrotu w czasie 15 dni od odbioru przesyłki. Konsumenckie prawo zwrotu w czasie 15 dni od odbioru przesyłki.

Klawiatura dla graczy Fury Hurricane została pozbawiona bloku numerycznego, dzięki czemu jest zdecydowanie bardziej kompaktowa niż tradycyjny model klawiatury gamingowej. Hurricane to pierwszy model klawiatury typu TKL (tenkeyless) marki Fury. Tak jak przyzwyczaił nas już ten producent, w znakomitej cenie otrzymujemy dobry produkt, który sprawdzi się w rękach każdego gracza, który preferuje klawiatury membranowe.
Zgodnie z głównym założeniem klawiatur TKL, otrzymujemy produkt bardzo krótki, który bez problemu dopasujemy do biurka, na którym mamy ograniczoną powierzchnie użytkową. Sama klawiatura jest długa jedynie na 35,6 cm (13,3 cm szerokości), co w porównaniu z klasycznymi klawiaturami o długości około 50 cm, daje nam dużą oszczędność miejsca. Ta kompaktowa klawiatura sprawdzi się także, gdy gramy na laptopie lub chcemy zabrać sprzęt ze sobą. Niewielka waga oraz 160 cm przewód pozwoli na grę na działce lub u kolegi.
Prezentowana klawiatura gamingową posiada możliwość równoczesnego użycia aż 19 klawiszy. Tak wysoki poziom anti-ghosting pozwoli spokojnie grać w dowolny gatunek gier, bez zmartwień o zacięcia. Fury Hurricane oferuje wielokolorowe podświetlenie RGB, które można regulować według swoich upodobań.
Być może zdarzyło ci się omyłkowo wcisnąć klawisz Windows w czasie dynamicznej rozgrywki? Nigdy więcej – z Fury Hurricane możesz wyłączyć ten klawisz na czas gry! Warto również wspomnieć o wbudowanych klawiszach multimedialnych, dostępnych pod klawiszami, F1 do F12, które pozwolą na regulacje np. głośności lub playlisty. Ten model klawiatury Fuy jest doskonałym wyborem dla osób, które oczekują niewielkiej i kompaktowej klawiatury do gry.

Cechy produktu:
Brak bloku numerycznego
Podświetlenie RGB
Anti-ghosting na 19 klawiszy
Wbudowane 12 klawiszy multimedialnych
160 cm przewód
Klawisze membranowe
Wymiary 356 x 133 x 39 mm

Zawartość opakowania:
Klawiatura dla graczy Fury Hurricane TKL z podświetleniem

17730
FURY
IMZ25757
Ocena 
2018-08-17

Super

W tej cenie bez bkloku numerycznego - nie ma lepszej!

Napisz recenzję tego produktu

Może zainteresuje Cię...

Góra