eTIGER Outdoor Siren - Bezprzewodowa zewnętrzna syrena alarmowa

7439458

Marka: eTiger

134,10 PLN / szt

Powiadom o dostępności

Cechy towaru

Kod towaru
ES-S7A
Kod EAN
3700649102475
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
Gwarancja
Producenta 24 m-ce
Typ
Inteligentny dom

Dostępność: Od ręki

Stany magazynowe: 0 szt

Outdoor Siren jest elementem bezprzewodowego systemu alarmowego eTiger, który pomoże ci ochronić twój dobytek. Podobnie jak pozostałe akcesoria systemu, element łączy się bezprzewodowo z panelem kontrolnym ( czyli mózgiem systemu) korzystając z częstotliwości radiowej. Panel zaopatrzony w kartę SIM oraz nadajnik GPS przekazuje odebrane informacje od wszystkich czujników do zarejestrowanych użytkowników w formie smsów, połączeń telefonicznych lub poprzez darmową aplikację. Tyle różnych sposobów kontaktu pozwala nam między innymi zdalnie uzbroić lub rozbroić system oraz zorientować się co się aktualnie dzieje w mieszkaniu.

Bezprzewodowa łączność każdego elementu sytemu, opierająca się na częstotliwości radiowej, pozwala uniknąć czasochłonnego montażu wielu metrów kabli, jak to ma miejsce przy tradycyjnych tego typu systemach. eTiger jest szybki i wygodny w montażu. Możemy zamontować oraz skonfigurować go sami, bez konieczności płacenia instalatorom. System ten nie wymaga też żadnych opłat abonamentowych czy serwisowych, jedyne koszty, które trzeba pokryć to zakup systemu oraz karty sim i związanych z nią opłat u operatora sieci komórkowej lub operatora sieci stacjonarnej przy podłączenia panelu do gniazda PSTN.

Outdoor Siren to urządzenie dopełniające ochronę twoich bliskich oraz samego domu. Podczas włamania syrena uruchomi sygnał alarmowy o głośności wynoszącej 100dB oraz rozbłyśnie stroboskopowym światłem, co z pewnością będzie głośnym i wyraźnym ostrzeżeniem dla każdego intruza. Syrena może być podłączona do istniejącego systemu alarmowego eTiger Secual lub stanowić samodzielny system alarmowy (obsługujący do 50 urządzeń).

Specyfikacja:
• Głośność: 100 dB
• Czerwone światło stroboskopowe
• Zasięg transmisji: do 80m (w otwartej przestrzeni)
• Częstotliwość: 433 MHz
• Czujnik sabotażu
• Wbudowana bateria zapasowa
• Wymiary: 200 x 112 x 68 mm
• Zawartość opakowania: 1 x syrena alarmowa, 1 x zasilacz, dokumentacja

Opinie

Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe