Najnowsze blogi

Jaka mysz dla gracza?

Idealna mysz dla gracza to drobiazg, który bezpośrednio wpływa na komfort i jakość rozrywki. Najlepsze myszki gamingowe posiadają szereg dodatkowych funkcji. Mocny sensor i odpowiednio dobrane parametry pozwolą poprawić osiągi na wirtualnym polu. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę podczas dobierania komputerowego gryzonia do gier.

Jaka klawiatura dla gracza?

Klawiatura dla gracza różni się od uniwersalnych modeli dedykowanych do pracy biurowej, przeglądania Internetu i codziennego korzystania z komputera w domu. Profesjonalny sprzęt gamingowy jest ergonomiczny, zapewnia odpowiedni komfort użytkowania i precyzję działania. Posiada także dodatkowe funkcje, które ułatwiają błyskawiczną reakcję i gwarantują dobre osiągi oraz najwyższą jakość rozrywki. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, wybierając klawiaturę do gier komputerowych.

Głośniki Bluetooth – jak wybrać?

Często słuchasz muzyki poza domem? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będą głośniki Bluetooth. Nowoczesne głośniki przenośne to połączenie stabilnych łącz z dobrej jakości akumulatorami oraz zaawansowanymi funkcjami podnoszącymi komfort rozrywki. Podpowiadamy, jak wybrać głośniki Bluetooth, dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Akcesoria iPhone X – zobacz i kup najnowsze produkty

Już od dzisiaj można zamawiać najnowszy model iPhone X. W naszym sklepie znajdziesz akcesoria iPhone X w wielu wariantach. Sam telefony w przedsprzedaży na stronie Apple został wyceniony na odpowiednie 4 979 zł za wersje 64 GB oraz 5 729 zł za wersję 256 GB. Najnowszy iPhone X oferowany jest w wersji srebrnej oraz gwiezdna szarość.
Wyświetlane: 1 - 8 z 14
Góra